Eventy

konferencje / szkolenia / warsztaty

Jeżeli poszukujecie nowoczesnej przestrzeni do zorganizowania szkolenia, warsztatów bądź konferencji, Mille Vigiani Syta 93 to idealne miejsce na tego typu wydarzenia.

Poziom -1
przyjęcia koktajlowe do 120 osób
Poziom 0
przyjęcia koktajlowe do 100 osób
Poziom +1
przyjęcia koktajlowe do 60 osób

Sale wyposażone są w rzutnik i projektor multimedialny, sprzęt nagłaśniający, monitor LCD, flip chart.

Każda sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu.

Wszystkie sale jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami.

Oferujemy pełną obsługę szkoleń i konferencji – zapewniamy bufet ciepły i zimny, przekąski finger food i przerwy kawowe.

Po oficjalnej części konferencji, wszystkich gości można zaprosić do naszego cocktail baru na poziomie +1, gdzie przy drinkach i dobrej muzyce będą bawić się do rana.

Klientom biznesowym zapewniamy:
• 3 profesjonalnie wyposażone sale do Państwa dyspozycji
• pełne wsparcie organizacyjne i techniczne przy organizacji konferencji,
• doskonałe zaplecze gastronomiczne,
• konkurencyjne stawki
• bezpłatny parking
• internet bezprzewodowy
• wynajem przestrzeni konferencyjnej, barowej i jadalnej

Eleganckie wnętrza, przepyszna kuchnia oraz doświadczony zespół, sprawią, że organizowane wydarzenie będzie na najwyższym poziomie, a my spełnimy Państwa najwyższe oczekiwania.

Eventy firmowe

Organizujesz ważny event lub imprezę integracyjną w swojej firmie? Mille Vigiani Syta 93 to idealna lokalizacja na organizację prestiżowych spotkań, zarówno dla kilku osób, jak również dla grup do 120 uczestników. Fantastyczna atmosfera, eleganckie wnętrza, nowoczesne sale, bliskość przyrody na warszawskim Wilanowie, niewielka odległość od centrum Warszawy – to wszystko przemawia za wybraniem naszej przestrzeni restauracyjnej.

Imprezy firmowe to doskonałe narzędzie budowania wizerunku przedsiębiorstwa. W ramach organizowanych imprez pomożemy Ci:
• zorganizować niezapomniany event dla klientów i kontrahentów,
• zintegrować pracowników w ramach imprezy firmowej,
• zaplanować imprezę promocyjną, śniadanie prasowe, czy jubileusz firmy

Zadbamy o każdy szczegół Państwa imprezy, doradzimy w wyborze menu oraz pomożemy w organizacji dodatkowych opcji związanych z eventem firmowym, chociażby w doborze odpowiednich atrakcji dla Państwa gości.

Spotkania biznesowe

Naszym klientom biznesowym oferujemy przestrzeń dedykowaną kameralnym spotkaniom. Infrastruktura całego naszego obiektu zapewnia komfortową przestrzeń biznesową, umożliwiającą realizację spotkań na najwyższym, dostosowanym do Państwa potrzeb poziomie. Istnieje możliwość wynajęcia na wyłączność całej sali oraz dostęp do baru i najlepszych trunków.

Zapewniamy najlepszą obsługę, przygotowujemy menu zgodnie z Państwa życzeniem i gustem oraz gwarantujemy odpowiednią atmosferę do rozmów biznesowych. Tworzymy idealne warunki nawet dla najbardziej wymagających klientów i zapewniamy najwyższy komfort pracy. Wieloletnie doświadczenie i kameralna atmosfera naszej restauracji sprawiają, że organizowane przez nas kolacje biznesowe są idealną okazją do zrobienia wrażenia na swoich gościach.

Mille Vigiani Syta 93

ul. Syta 93
02-987 Warszawa - Wilanów

+48 22 290 50 50