Przyjęcia okolicznościowe

Okazji do świętowania w gronie najbliższych nigdy nie brakuje. Mille Vigiani Syta 93 to doskonałe miejsce na świętowanie urodzin, imienin, osiemnastek, rocznic ślubu, jubileuszy i innych przyjęć rodzinnych.

Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem tych wydarzeń i zaproponujemy ciekawe propozycje spędzenia czasu w naszej restauracji.

Każde przyjęcie determinuje wybór menu. Nasz Szef Kuchni Bartek Kędra w konsultacji z Państwem dopasuje odpowiednie do okazji menu, a cały zespół dopilnuje aby organizowane przyjęcie było naprawdę wyjątkowe.

Chcielibyśmy, aby wyjątkowe chwile spędzone w naszej restauracji zapisały się na długo w Państwa pamięci. Dlatego organizowane przez nas przyjęcia są skrojone na miarę i dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Każde przyjęcie jest inne i szczególne.

Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub serwowanej. Na szczególne okazje możemy przygotować również catering w wybranym przez Państwa miejscu. Uroczystość rodzinna lub w gronie przyjaciół może być zorganizowana na jednym z trzech poziomów naszej przestrzeni restauracyjnej.

Zapraszamy obejrzenia naszej restauracji i do zapoznania się z naszymi możliwościami aranżacji każdego z poziomów.

Wesela

Ślub i wesele to z pewnością jeden z najważniejszych momentów w życiu. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne w nowoczesnych wnętrzach.

Niezwykła, industrialna przestrzeń i oryginalny design restauracji stanowią doskonałe tło dla tak ważnych momentów. Nasza restauracja nie jest kolejnym zwykłym miejscem weselnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy stylowe, eleganckie sale restauracyjne.

Każdy z trzech poziomów naszej restauracji jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z gustem i marzeniem Pary Młodej.

Nasz lokal to idealne miejsce do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia weselnego. Dokładamy wszelkich starań, by Pary Młode i ich Goście bawili się u nas znakomicie, ciesząc się profesjonalną i kompleksową obsługą.

Uroczystość może przybrać różne formy, od kameralnego obiadu weselnego dla kilkunastu osób, po wesele nawet do 120 Gości. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej, jak i serwisowej.

Zorganizowaliśmy już niejedno wesele w naszej przestrzeni restauracyjnej, dlatego nasi Goście mogą mieć pewność, że uroczystość przygotowana przez nasz zespół będzie na najwyższym poziomie.

Managerowie restauracji wraz z naszym Szefem Kuchni Bartkiem Kędrą skomponują stosowne do okazji menu tak, aby odpowiadało nawet najbardziej wymagającym Gościom.

Zapewniamy:
• Wynajem sali na wyłączność
• Tradycyjne powitanie chlebem i solą
• Opiekę i wsparcie managera na etapie planowania, przygotowań i przez cały czas trwania wesela
• Nakrycie stołów i dekorację (białe obrusy, świeże kwiaty, świece)
• Parking dla gości
• Obsługę barmańską
• Możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin na jednym z naszych przepięknych tarasów, • Doskonale wyposażoną salę weselną, która może przyjąć do 120 Gości
• Wypożyczenie nagłośnienia
• Oświetlenie sali
• Wykwintne menu, oparte na daniach kuchni polskiej i międzynarodowej
• Pomoc w doborze oprawy muzycznej, florystycznej, fotograficznej.

W celu uzyskania szczegółowej oferty i informacji co do możliwości organizacji przyjęcia weselnego w naszej przestrzeni restauracyjnej, zachęcamy Państwa do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej restauracji oraz do zapoznania się
z naszymi możliwościami aranżacji każdego z poziomów.

Mille Vigiani Syta 93

ul. Syta 93
02-987 Warszawa - Wilanów

+48 22 290 50 50